Hakkımızda

Hakkımızda

Mefsan Otomasyon 2018 yılında Elektronik ve Mekanik bakım üzerine kurulan bir işletmedir. İlerleyen zamanda ve teknolojinin de gelişmesi ile birlikte klima bakım hizmeti için de bölüm açmıştır.

Büyüyen ve genişleyen personelimiz ile kurulduğu tarihten bu yana, sitemizde yer alan hizmetler vermektedir ve bu alanlarda ailemizi genişleterek başarılı işlere imza atmıştır.

Bu sektörde başarının yakalanması temelinde; güvenilirlik, kalite ve hedefler yer almaktadır. Dürüstlük, kontrollü çalışma, kalite ve güvenilirlik ile birlikte hedef politika ile ileri seviyelere taşıyacaktır.

 

Vizyonumuz

Güvenli ve kaliteli iş hayatını yaşam tarzı haline getirmiş; yeniliğe, değişime açık, güvenilir, tedarik süreci ve personeli
ile uyumlu; hizmet sektöründe lider firma olmaktır.

Misyonumuz

Sektörde başarayı yakalamış, güçlü, kaliteli ve kurumsal bir işletme olarak diğer sektör kuruluşlarına örnek olma hedefindedir.

Hakkımızda

Mefsan Otomasyon 2018 yılında Elektronik ve Mekanik bakım üzerine kuralan bir işletmedir. İlerleyen zamanda ve teknolojinin de gelişmesi ile birlikte klima bakım hizmeti için de bölüm açmıştır.

Neler Yaparız?

Elektrik Pano İmalatı

Klima Arıza – Bakım – Montaj – Demontaj

Otomasyon

Endüstriyel Kart Tamiri

Kamera Montaj-Bakım

Güvenlik Sistemleri Montaj-Bakım